سریال دلدار؛ بیوگرافی بازیگران سریال دلدار و عکس های سریال دلدار

اختصاصی تاپ ناز, 🎞️ فیلم و سریال

سریال دلدار

سریال دلدار سریال جدید شبکه دوم سیما است که ماه رمضان 98 پخش می شود. در این مطلب بیوگرافی بازیگران، عکس های سریال دلدار و اطلاعاتی در مورد زمان پخش سریال دلدار و داستان را می خوانید.

عکس ها بازیگران سریال دلدار و بیوگرافی آنها

این سریال در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای در ماه مبارک رمضان از شبکه دو سیما پخش خواهد شد

کارگردانان این سریال نوید و جمشید محمودی هستند. او دو برادر قبلا سریال سایه بان را ساخته بودند که یکی از سریال های موفق بود.

سریال دلدار

بازی الناز حبیبی و محمدرضا غفاری در سریال دلدار

دو بازیگر اصلی سریال دلدار، محمدرضا غفاری و الناز حبیبی هستند که محمدرضا غفاری قبلا در سریال سایه بان با این دو برادر همکاری داشته است.

کارگردانان افغانستانی سریال

جالب است بدانید که نوید و جمشید محمودی اصلاتا افغانستانی هستند و البته زاده ایران هستند. این دو کارگردانی فیلم های رفتن، چند متر مکعب عشق و شکستن همزمان بیست استخوان را هم در کارنامه داشته اند.

سریال دلدار

بازیگران سریال دلدار

بازیگران اصلی این سریال عبارتند از الناز حبیبی، محمدرضا غفاری، سوگل خلیق، مریم بوبانی، بهزاد فراهانی، پریوش نظریه، کمند امیرسلیمانی، حسام محمودی و … می باشند.

داستان سریال دلدار

این سریال یک ملودرام عاشقانه است که موضوع آن در مورد جوانان است و به خانواده هم بسیار اهمیت داده است. در خلاصه داستان این سریال آمده است : دیریست که دلدار پیامی نفرستاد

سریال دلدار

محمدرضا غفاری بازیگر جوان کشورمان با انتشار پستی اولین عکس مشترک با الناز حبیبی در سریال دلدار را منتشر کرد.

سریال دلدار

الناز حبیبی و محمدرضا غفاری در سریال دلدار

محمدرضا غفاری با انتشار این عکس نوشت : سریال دلدار … برادران محمودی.

سریال دلدار

محمدرضا غفاری در سریال دلدار برادران محمودی

نوید و جمشید محمودی برادران افغانی الاصل مهاجر در ایران هستند که بیش از سی سال است که در ایران زندگی میکنند و در واقع در ایران متولد شده اند. شکستن همزمان بیست استخوان ، رفتن و چند متر مکعب عشق سه فیلم سینمایی به کارگردانی جمشید محمودی هستند و سریال سایه بان کار مشترکی از برادران محمودی است.

سریال دلدار

محمدرضا غفاری، سوگل خلیق و مریم بوبانی در سریال دلدار

دلدار ملودرامی عاشقانه به نویسندگی مهدی حمزه و آزیتا ایرایی است که قرار است در ایام ماه مبارک رمضان در شبکه دو سیما روی آنتن برود.

سریال دلدار

عوامل سریال دلدار در یک قاب

علیرضارنجبران مدیر تصویر برداری این سریال است و حمیدرضا رنجبران به عنوان دستیار اول تصویر برداری در کنار عوامل این سریال حضور دارد.

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *