سریال خواب زده ها | عکس بازیگران و داستان سریال | بیوگرافی بازیگران سریال خواب زده ها

اختصاصی تاپ ناز, 🎞️ فیلم و سریال

سریال خواب زده ها سریال خواب زده ها سریال جدید به کارگردانی سیروس مقدم است. پیش از این مجموعه های پایتخت را به کارگردانی سیروس مقدم دیده بودیم. سریال خواب زده ها قرار از است از شبکه نمایش خانگی پخش شود. در این قسمت داستان سریال، عکس بازیگران، بیوگرافی بازیگران و داستان سریال را می خوانیم.

اطلاعات کامل در مورد سریال خواب زده ها

اغلب مخاطبان سیروس مقدم را به دلیل ساخت سریال پایتخت می شناسند. او این بار برای اولین بار به سراغ ساخت یک سریال برای شبکه نمایش خانگی رفته است و ژانری متفاوت را انتخاب کرده است. سریال خواب زده به نویسنگی سعید نعمت الله و تهیه کنندگی الهام غفوری برای شبکه نمایش خانگی آماده شده است. سریال خواب زده ها

داستان

سعید نعمت الله در کنار سیروس مقدم تجریه همکاری در سریال مختلف مانند سریال رستگاران، دیوار، مدینه، میکائیل و زیر هشت داشتند و این سریال هم بسیار پر بیننده بودند. حالا این دو با تجربه جدید و متفاوت دیگری سریالی برای شبکه نمایش خانگی ساخته اند.

سریال به کارگردانی الهام غفوری سریالی جالب در ژانر وحشت برای نمایش خانگی است که مراحل فنری و فیلمبرداری را پشت سر گذاشته است.

سریال خواب زده ها

بازیگران

یکی از بازیگرانی که بتازگی به این سریال پیوسته است کوروش سلیمانی است که پس از تجربه همکاری با سیروس مقدم در سریال نرگس، تله فیلم های کبوس و گوشنه نشینان باز هم در کنار این کارگردان قرار گرفته است.بازیگران سریال عبارتند از: کوروش سلیمانی، مهدی سلطانی، علیرضا شجاع نوری، لادن مستوفی، ریحانه پارسا، پریوش نظریه، سام درخشانی، ایرج نوذری، سیما بابایی، فرید سجاد حسینی و امیر علی دانایی فر.

سریال خواب زده ها

زمان پخش سریال

مرتضی کهزادی گریمور مشهور کشور هم در این سریال حضور دارد و گریم های سریال را به عهده دارد.

سریال در سه فصل برای شبکه نمایش خانگی ساخته شده است. این سریال نخستین سریال سیروس مقدم در ژانر وحشت است که بازیگران آن هم سینمایی هستند. به زودی در همین مطلب زمان پخش را اعلام می کنیم.

سریال خواب زده ها

بیوگرافی بازیگران سریال خواب زده ها

بیوگرافی تمام بازیگران سریال

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *