بافت مو با کاموا + آموزش زیباترین مدل های موی بافته شده با کاموا مرحله به مرحله

💄 آرایش و زیبایی

در این بخش با نحوه بافت مو با کاموا و مدل هایی از این بافت مو با کاموا را مشاهده می کنید. در ادامه آموزش مرحله به مرحله بافت مو با کاموا را آماده کرده یم.

بافت مو یکی از روش های تزیین موهای کوتاه و بلند است و می تواند به کمک انواع مدل های بافت مو با کاموا، مدل موهایتان را زیبا و جذاب کنید.

مدل های بافت مو با کاموا

بیشتر خانم ها تصور می کنند که برای اینکه موهای زیبایی داشته باشند باید حتما به آرایشگاه بروند و هزینه های زیادی را صرف کنند در صورتی که این تصور غلط است و شما می توانید با وسایل ساده ای که موجود است در زمانی کم به موهای خود فرم و حالت دهید.

بافت مو با کاموا

آموزش بافت موی با کاموا

بافتن موها با کاموا همان بافت موی دردلاک است که شما می توانید به کمک کاموای رنگی و زیبا موهایتان را به کمک بافت های ساده ببافید. برای انجام دادن این مدل مو در ابتدا باید وسایل مورد نیاز را آماده کنید و سپس اقدام به بافت مو کنید.

بافت مو با کاموا

وسایل مورد نیاز

شما برای بافت مو کامواد به وسایل زیادی نیاز ندارید.

  • کاموای رنگی
  • کش پلاستیکی

مراحل بافت مو با کاموا + آموزش مرحله به مرحله

مرحله اول

در ابتدا موهای خود را به صورت کامل شانه کنید و مکانی را که مایل هستید موهای شما بافته شود مشخص کنید و از آنجا شروع کنید.

بافت مو با کاموا

باید توجه کنید که می توانید موها را با کمک شانه به اندازه یک تا دو سانت فاصله از هم بخش بندی کنید همچنین بهتر است بافت را از چند سانت دورتر از بخش بندی موهای شروع کنید تا قسمت بالای سر شما قابل مشاهده نباشد.

بافت مو با کاموا

باقی مانده موهای خود را به کمک کش به صورت محکم ببندید.

بافت مو با کاموا

موهای خود را به سه بخش تقسیم کنید و بخش راست موها را روی بخش میانی بگذارید سپس بخش چپ موها را بر روی بخش میانی موهای قرار دهید و این کار را تا انتها انحام دهید سپس بافت موها را با کمک ژل محکم نمایید و برای محکم تر کردن وها می توانید از کش پلاستیکی استفاده کنید.

ببینید: آموزش تصویری بافت مو مدل دم اسبی با سنجاق کریستال

بافت مو با کاموا

اگر مایل هستید بافت موهای شما به مدت چند ما بر روی سرتان دوام داشته باشید بهتر است از کش های بیشتری استفاده کنید و آنها را در حدود یک سانت از بالای موی بافته شده قرار دهید و محکم ببندید. اگر مایل هستید بافت مو با کاموا فقط چند ساعت روی موهای شما دوام داشته باشد نیازی به استفاده از کش ها به مقدار زیاد نیست.

بافت مو با کاموا

مرحله دوم